Kiptaş Kayabaşı Konutları Halı Yıkama

Kiptaş Kayabaşı Konutları Halı Yıkama olarak İkra Halı Yıkama fabrikası adı ile Kiptaş Kayabaşı konutları’nda halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Kayabaşı Mahallesi’nde yer alan halı yıkama fabrikamızda modern halı yıkama makineleri ve sağlığınıza hiçbir zarar vermeyen halı yıkama şampuanları ile yıkamaktayız. Kiptaş Kayabaşı Konutları’ndaki adresinizden ücretsiz servisimizle teslim aldığımız halılarınız vakit kaybı yaşanmadan yıkama fabrikamıza getirilmektedir.

Kiptaş Kayabaşı Konutları Halı Yıkama

Kiptaş Kayabaşı Konutları Halı Yıkama

Uzman personelimiz tarafından ön kontrolü yapılan halılarınız, özel işlemlerle yıkanarak kurutma odalarımızda kurutulmaktadır. Kuruma işlemi sonrasında son kontrolü yapılan halınız sizin belirttiğiniz saatte ücretsiz servisimizle kapınıza kadar teslim edilmektedir.

GARANTİLİ HALI YIKAMA

Halı yıkama sektöründe uzun yıllara sahip İkra Halı Yıkama güvencesi ile teslim aldığımız tüm halılarınız yangın, hırsızlık ve bozulmaya karşı fabrikamız tarafından sigortalanmaktadır.

Siz değerli Kiptaş Kayabaşı sakinlerine bir telefon kadar yakınız. Kiptaş Kayabaşı Konutları Halı Yıkama telefon: 0 212 801 42 04 / 0 533 170 42 25