Başakşehir’de Kayaşehir’de Halı Yıkama

Başakşehir'de Kayaşehir'de Halı Yıkama

Başakşehir’de Kayaşehir’de Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir’de Kayaşehir’de Halı Yıkama yapan Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak siz değerli ev hanımları ve müşterilerimizin Başakşehir’de halı yıkama ile alakalı olarak merak ettiği sorulara cevap vermekten mutluluk duyuyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası

Başakşehir Halı Yıkama Fiyatları Nedir?

-Başakşehir’de Kayaşehir’de Halı Yıkama fiyatları halının cinsine göre değişmektedir. Evlerinizde en sık kullanılan halı modelleri fiyatları için bizimle irtibata geçiniz. Shaggy ve Makine Yün Halısı metre kare fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Başakşehir’de Kayaşehir’de Halı Yıkama fiyatları için halı yıkama fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz Halı Yıkama Servisiniz Mevcut mu?

-Halılarınız evinizden teslim alıp fabrikamızda yıkadıktan sonra size teslim ederken ücretsiz servisimiz ile size en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Halı Yıkamayı Makine ile mi yapıyoruz?

-Halı yıkama işlemini son sistem halı yıkama makineleri ile yapmaktayız. Öncelikle özel makinemiz ile halılarınızın toz alma işlemi gerçekleştiriyor, ardından son sistem halı yıkama makinemiz ile halılarınız yıkayıp, sıkma ve kurutma işlemini gerçekleştiriliyoruz. Son olarak özel kurutma makinemiz ile halılarınız kurutulup özel alanımızda belirli bir süre bekletilip havalandırıldıktan sonra paketlenerek müşterimiz aranarak istemiş olduğunuz saatte size ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz

İkra Halı Yıkama Kaç Yıllık Bir Firma?

İkra Halı Yıkama olarak 15 yıldır halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Halı yıkamadaki uzmanlık ve deneyimiz çok eskiye dayandığı için; gerek leke çıkarma, gerek rengi karışan halıların rengini düzeltme konusunda karşımıza çıkacak birçok sorunu en kısa sürede ve en ucuz Başakşehir halı yıkama fiyatları ile çözüme kavuşturuyoruz.

Kayaşehir Halı Yıkama ve Başakşehir Halı Yıkama Hizmetinizde Garanti Veriyor Musunuz?

-Kayaşehir halı yıkama fabrikası İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Fabrikaları arasından açık ara önde sunmuş olduğumuz halı yıkama, koltuk yıkama ve tül perde yıkama hizmetlerinde garanti vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor, bu konuda asla taviz vermiyoruz.

Çalışma Saatleriniz Nedir?

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikası  ve Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası olarak fabrikamız 7 gün pazar dahil hizmet vermektedir. Servis saatlerimiz 08:00 ile 22:00 arasında devam etmektedir.

Halı yıkama için hangi saatlerde araya biliriz?

-Müşteri destek hattımız 7/24 aktiftir. Bizi 0 533 170 42 25 / 0530 613 34 98 numaralı telefonlarımızdan 7/24 istediğiniz saate arayabilir, bilgi ve halı yıkama talebinde bulunabilirsiniz.

Halı Yıkama Ücretlerini Ne zaman alıyorsunuz?

-Halı yıkama ücretlerini halılarınızın yıkanıp size teslim edilmesinin ardından kontrol edip ödemesini yapabilirsiniz. Halılarınızı evinizden alırken ne kadar ödeme yapmanız gerektiği eksperlerimiz tarafından size bildirilmektedir.

Evinizdeki Halılarınız Temiz mi?

Yapılan araştırmalar neticesinde evinizdeki halılarınızın ağırlığının dört katı kadar hatta daha da fazla miktarda kiri içinde barındırabileceğini biliyor muydunuz?

Halılar, toz akarları, evcil hayvan tüyleri, evcil hayvan idrarları, ölü cilt hücreleri, toz, böcek dışkıları, böcek kabuğu, bakteri, kalıp, uçucu organik bileşenler ve yapışan lifli diğer allerjen türleriyle birlikte kiri içinde barındırır. Alerjiye karşı hassas olanlar için, bu ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Yani kirli halılar sağlık sorunları bulunan bireyler için daha da ciddi sağlık problemlerine neden olabilir.

Halılarınızı düzenli olarak yılda en az iki kez yıkatmanız gerekmektedir. Her hafta en az bir veya iki kez vakum yapmak önemlidir, ancak bu yeterli değildir. Ayrıca, bu alerjenlerden bazılarının halı liflerinden uzaklaştırıldığından emin olmak için halılarınızı profesyonelce temizlemeniz gerekir. Halılarınızın kirli olduğunu düşünmeyebilirsiniz, ancak bu istatistikleri inceleyin ve düşüncenizde haklı olup olmadığınızı görün. İnsanların % 90’ı halıya yemek döküp yemek yediğini itiraf ediyor. Halılarınız kirliyse, yemek yerken midenize geçen mikropları düşünün.
Bakteriler dört haftaya kadar halıda yaşayabilir ve bu bakteriler sizin ve çocuklarınızın tükettiği gıdalara bulaşır.

Ayrıca halı lekelerinin oluşmasını önlemek için halıya dökülen sıvının anında temizlenmesi gerekir. Leke varsa, etrafında mobilyalarınızı hareket ettirmeyi bırakın ve onlardan kurtulmak için Başakşehir halı yıkama ve Kayaşehir halı yıkama hizmetlerinde kusursuz temizlik yapan İkra Halı Yıkama‘yı arayın.

Vakum Tehlikeleri
Vakumlama önemlidir, ancak özellikle solunum problemleri veya alerjiniz varsa, sağlığınız için tehlikeli olabilir. Bir kere, vakumlama, halı liflerine dökülen bakteri ve kirleri gidermeyecektir. Ayrıca, hava elektrikli süpürgeden dışarı fırlayan tozlar sağlığınız için riskli olacaktır.

Çocuklarınız ve sağlığı

Evinizde çocuklar veya evcil hayvanlar varsa, halılarınızın düzenli olarak temizlenmesini sağlamak gerekir. Küçük çocuklar genellikle halıların üzerinde yatıp oynamayı sever. Bu yüzden halıdaki kirden bir sürü mikrop alabilirler ve herhangi bir böcek varsa, ısırmaları muhtemelen bazı insanlarda ciddi alerjik reaksiyonlara neden
olabilirler.