Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama İle Mis Gibi Kokan Halılar…

Başakşehir Halı Yıkama hizmetlerinde kalite, garanti ve deneyimin doğru adresi İkra Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak, Başakşehir’de yer alan son sistem halı yıkama teknolojilerine sahip halı yıkama Başakşehir fabrikamızda, siz değerli Başakşehir sakinlerinin halı yıkama ihtiyaçlarında ilk tercih olmaya devam ediyoruz. Başakşehir Halı Yıkama fabrikası ile Başakşehir başta olmak üzere, Kayaşehir, Halkalı, Atakent, Bahçeşehir, Esenkent, Kanarya ve Küçükçekmece bölgelerinde size hayal ettiğiniz ve diğer Başakşehir Halı Yıkama firmalarında asla göremeyeceğiniz düzeyde bir halı temizliği sunuyoruz. Başakşehir’de en iyi halı yıkama ile hemen tanışmak ve halı temizliğinde maksimum hijyen için Başakşehir Halı Yıkama telefon: 0 212 801 42 04 – 0 530 592 22 77 – 0 533 170 42 25

Halılarınız evlerinizin olmazsa olmaz aksesuarlardır. Her mevsim sıcak bir ortam sağlamaları, hanelerin estetiğini arttırmaları halıları önemli kılar. Bununla birlikte halılar evlerin en çok kirlenen eşyalar listesinin başında yer alır. Çünkü toz, yün, kir tutmada oldukça marifetlidirler.

Başakşehir halı yıkama

Halılar ve kilimler, hem ev hem de iş yerleri için iç mekanların önemli aksesuarlarındandır. Halılar, birçok bir amaca hizmet ederler çünkü iç mekana ekstra güzellik ve konfor katmaktadırlar. Ancak, günlük kullanım esnasında içecek dökülme ya da kalabalık ortamların temposuna maruz kalan halılar, imalatında kullanılan ipine göre uygun bakım yapılmadığında bozulma ve yıpranma gibi durumlarla da karşılaşabilir.

Evlerin ve iş yerlerinin sağlık standartlarına uygun olmasını sağlamak için, Başakşehir Halı Yıkama, Başakşehir ve mahallelerinde ev ve iş yeri sahiplerine özel sunduğu kurumsal halı yıkama hizmeti ile Başakşehir Halı Yıkama ve diğer temizlik hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sunmaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama Her Yerde Sizinle

Başakşehir Halı Yıkama, başta Başakşehir olmak üzere Bahçeşehir halı yıkama, Kayaşehir halı yıkama, Fenertepe, Metrokent, Oyakkent ve Onurkent bölgelerine sunduğu ücretsiz servis hizmeti ile birinci sınıf işçilik garantisi ile halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti vermektedir.

İstanbul Avrupa yakasında birçok ilçede halı yıkama hizmeti veren Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimizle, diğer Başakşehir Halı Yıkama fabrikalarında eşine rastlayamayacağınız derecede kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Öyle ki, işimizi o kadar severek yapıyoruz ki, yıkamasını yaptığımız halının temizliğini beğenmediğiniz takdirde isterseniz paranızı iade ediyoruz, isterseniz de aynı hizmeti ücretsiz olarak tekrarlıyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama fabrikamızdaki personelimiz halı yıkama alanında eğitimli olmakla beraber, müşteri servis elemanlarımız da siz değerli Başakşehirli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışmaktadırlar.

Başakşehir Halı Yıkama İle %100 Memnuniyet Garantisi

Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak sektördeki bilgi ve donanımımızla Başakşehir’de bizden hizmet alan değerli ev hanımları tarafında en iyi Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak ifade edilen şirketimiz; saygı, güven, özveri, dürüstlük ve temizlik ihtiyaçlarını karşılama ve müşteri beklentilerini karşılama konusunda yoğun çapa harcamaktadır.

Piyasadaki en kaliteli halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerini, uygun fiyatlandırma ve mükemmel müşteri hizmetleri sunarak, İkra Halı Yıkama fabrikası Başakşehir Halı Yıkama servisi ile adresinizden teslim aldığımız her bir halı için eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışıyoruz.

Son zamanlarda imal edilen halılar için leke tutmaz şeklinde sloganlar kullanılsa da bütün halılar leke ve kir tutar. Sadece bazıları lekeyi daha iyi emerek dışarıdan görünmesini engeller. Bu da bütün halıların kirlenebileceği anlamına gelir. Halılarda biriken kirler ve lekeler zamanla çeşitli organizmaların üremesine sebep olur. Halıların sıcak ve yumuşak yapıları, zararlı organizmaların oluşmasına ve yayılmasına oldukça elverişlidir. Bütün bu sebeplerden dolayı halıların yılda en az iki kez yıkanması gerekir.

Başakşehir Halı Yıkama İle Her Aşamada İtinalı İşçilik

Halı yıkama uygulamalarının ise tıpkı Başakşehir Halı Yıkama firmamızdaki gibi büyük bir özenle yapılması şarttır. Çünkü halılar, yapıları itibariyle oldukça zor kirden, tozdan arınır. Üretimleri çeşitli yapılardadır. Renk ve desen özellikleri hususiyet arz eder. Bu yüzden aynı evin içerisindeki, aynı marka halıların bile farklı özelliklerde ve biçimlerde yıkanması icap edebilir.

Kullanılacak yöntemler, kullanılacak deterjanlar ve halı yıkama makineleri özenle belirlenmelidir. Aksi halde halılar temizlenmek yerine daha çok hasar görebilir, hatta kullanılamaz hale gelebilir. Bu yüzden halıların Başakşehir Halı Yıkama fabrikasındaki ustalarımız gibi, işin uzmanı bir ekibe teslim edilmesi büyük önem arz eder.

Başakşehir Halı Yıkama, uzun yıllardır halı yıkama alanında hizmet vermekle birlikte yeniliklerin de takipçisi olmayı sürdürmektedir. Bu sayede müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmakta, bütün müşterilerinin memnun olmasını hizmet politikası olarak ilke edinmiştir.

Personelimizdeki güler yüz ve samimiyet de işimizin bir parçasıdır. Bu yüzden İkra Halı Yıkama olarak firmamızdan alacağınız temizlik hizmetlerinde çalışanlarımızın içtenliği ile Başakşehir Halı Yıkama olarak doğru adreste olduğunuzu hissedeceksiniz.

Başakşehir Halı Yıkama Temizlik Aşamaları

Temizlik uygulamalarında halı yıkama işlemleri şu aşamalarda gerçekleşir:

İlçemizdeki diğer Başakşehir Halı Yıkama firmaları içinde en ucuz Başakşehir halı yıkama fiyatları ile İkra Halı Yıkama firmamızdan hizmet almak için telefon yoluyla ya da iletişim sayfamızdan irtibata geçmeniz yeterlidir. Bu anda itibaren ekiplerimiz sizin istemiş olduğunuz saatte adresinizden halılarınızı teslim alır. Halılarınızın adedi, metrekaresi ve yıkama ücreti size bildirilir ve kayıt altına alınır. Size de sipariş fişi teslim edilir.

Başakşehir Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılar incelenerek türlerine göre sınıflara ayrılır. Bu işlem yıkama yöntemleri için önemlidir.

Daha sonra halıların, tam otomatik toz alma makinesinde tozları alınır.

Leke Çıkarmada Kesin Çözüm

Toz alma işleminden sonra tek tek halılar incelenerek lekeleri gözden geçirilir. Ekstra müdahale gereken lekeler varsa belirlenerek özel işlem uygulanır.

Daha sonra halılarınız İkra Halı Yıkama personelince türlerine göre tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkamaya alınır. Halı şampuanı ve bol su ile yıkanır.

Yıkanan halılara durulama ve sıkma işlemi uygulanır. Bu işlem halıların nemli kalarak çürümesini önler.

Suyu sıkılan halılarınız daha sonra açık veya kapalı doğal ortamda kurutmaya bırakılır. Kurutma ortamlarının çeşitliliği sayesinde halılarınızı dört mevsim yıkatabilirsiniz.

İkra Halı Yıkama, Başakşehir Halı Yıkama fabrikamızın özel kurutma odalarında kuruyan halılarınız, daha sonra toz ve tüylere karşı tekrardan süpürme işlemine tabi tutulur. Bu esnada herhangi bir leke, kir kalmış mı diye kontrol edilir. Eğer çıkmamış leke varsa tekrardan işlem uygulanır.

İkra Halı Yıkama İle En Hızlı Teslimat

İkra Halı Yıkama fabrikası, halı yıkama Başakşehir kalite kontrol bölümündeki kontrol işlemlerini sorunsuz geçen halılarınız son olarak, parfümlü halı paketleri ile paketlenir ve teslimata hazır hale getirilmiş olur.

Teslimata hazır olan halılarınız önceden size haber verilerek istediğiniz saatte ücretsiz servisimizle adresinize teslim edilir. Size de temiz halıların keyfini sürmek kalır.

Bitkisel Halı Yıkama Şampuanı İle Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama firmamızda özenli ve güvenli hizmet ayrıcalığı uygulamalarında halılarınızın yıkanması ve teslim edilmesi iş yoğunluğuna göre maksimum yedi gün sürer. Başakşehir halı yıkama fiyatları, metrekare üzerinde hesaplanır ve teslimat anında tahsil edilir.

Başakşehir Halı Yıkama İle Bebeğiniz Güvende

Yıkama esnasında halılarınıza kısa veya uzun vadede zarar verecek bütün uygulamalardan kaçınılır. Özellikle kullanılan şampuan ve deterjanlar konusunda doğal ürünler tercih edilir. Çünkü doğal ürünlerin halılardan arınması daha kolaydır ve halılarınızı yıpratmaz. Ayrıca kişilerin, özellikle de çocuk ve bebeklerin cildine zarar verecek kimyasallar içermez. Böylelikle çocuklarınız, bebekleriniz halıların üzerinde rahatlıkla oyun oynayıp vakit geçirebilir.

Özellikle el dokuma halılarının ve ipek halıların yıkanmasında işi uzmanına teslim etmek gerekir. Aksi halde halılarınız yanlış işlem sonucu yıpranır, zarar görür, kırılmalar meydana gelir. Bütün bunların geri dönüşümü ise imkânsızdır. Çok kıymet verdiğiniz halılarınız yanlış yıkama işlemlerinden dolayı kullanılamayacak hale gelebilir. Fakat Başakşehir Halı Yıkama fabrikamızda bu tür durumlarla karşılaşma riskiniz % 0’dır.

Başakşehir Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz

İkra Halı Yıkama fabrikası olarak Başakşehir ve diğer bölgelerdeki servis güzergahlarımız şöyledir:

  • Altınşehir Halı Yıkama
  • Bahçeşehir 1. Kısım Halı Yıkama
  • Bahçeşehir 2. Kısım Halı Yıkama
  • Başak Halı Yıkama
  • Güvercintepe Halı Yıkama
  • Kayabaşı Halı Yıkama
  • Kayaşehir Halı Yıkama
  • Şahintepe Halı Yıkama
  • Şamlar Halı Yıkama
  • Ziya Gökalp Halı Yıkama

Organik Ürünlerle Yıkama

İkra Başakşehir halı yıkama firmamız, Başakşehir Halı Yıkama servisi ile teslim aldığı halıların temizleme işlemlerini sadece iş olarak değerlendirmez. Aynı zamanda halı yıkama esnasında ağır kimyasallar kullanmak yerine organik ürünlerle sağlığınıza, halınıza ve bütçenize özen gösterir. Başakşehir Halı YıkamaKayaşehir halı yıkama koltuk ve stor perde yıkama iletişim telefon numaralarımız: 0 212 801 42 04 – 0 530 592 22 77 – 0 533 170 42 25

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama konusunda işinin ehli kadromuzla siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Halılarınızı güncel teknolojiye sahip bantlı sistem halı yıkama cihazlarımızda en iyi kalitedeki bitkisel deterjanlar kullanarak ve bol su ile yıkanmaktadır. Başakşehir halı yıkama firmamızda halılarınız kesinlikle oto yıkama yöntemiyle yıkanmamaktadır. Bu konuda asla ödün vermemekteyiz. Son teknoloji halı yıkama makinemiz boru tipi katlanma izi bırakmayan türden bir cihazdır. Halılarınız yıkandıktan sonra açık alanda kurutulmaya alınmaktadır. Bizlere teslim ettiğiniz halılarınız kış aylarında 7 gün, yaz aylarında ise 3 gün sonra teslimi yapılmaktadır.

Tamamen ücretsiz servislerimiz ile hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz günde ve dilediğiniz çalışma saatlerinde bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Halılarınız titizlikle yıkandıktan sonra ambalajlı ve parfümlü bir şekilde sizlere teslim edilir. El dokuma halılarınız için ayrı yıkama tekniklerimiz bulunmaktadır. Halım bozulur mu ya da rengi gider mi diye endişe duymanıza gerek yoktur. El dokuma halılarınızın yıkanması normal halıya göre farklılık göstermektedir. El dokuma halılarınızı farklı sistemlerle ve tüm hassasiyetimizle yıkıyoruz. Dokuma halılara özel deterjanlarımızı kullanıyoruz. Bu sayede herhangi bir zarar görme ya da rengi solma gibi durumlar olmuyor.

Ücretsiz Servis Güvencesi

Başakşehir halı yıkama firması olarak her çeşit halılarınızı garantili olarak yıkamaktadır. İşlerinde uzman ve deneyimli çalışanlarımızla bu konu da sizlere garanti vermekteyiz. Başakşehir’in neresinde olursanız olun. Bizim için hiç farketmemektedir. Bizleri aramanız durumunda en hızlı şekilde adresinize gelmekteyiz. Servis ücreti gibi ekstra ücretler söz konusu değildir. Senelerin tecrübesi ile sektörün en tecrübeli firması olduğumuzu iddia ediyoruz. Başakşehir Halı Yıkama olarak en kaliteli halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Halılarınızı bizlere yıkattığınız taktirde, halılarınızın ilk günkü güzelliğine yeniden kavuştuğunu göreceksinizdir.

Yıkamaya verdiğiniz halılar için size teslim tarihini belirtiriz. Ve bu tarihte halılarınızı sizlere teslim ederiz. Teslim tarihinde asla şaşma durumları yaşanmaz. Bu konu da oldukça hassastır. Bir telefon uzağınızda olan firmamıza istediğiniz gün halılarınızı yıkattırabilirsiniz. Başakşehir halı yıkama firmamızı aradığınız taktirde müşteri temsilcimiz sizinle birebir ilgilenecektir. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa müşteri temsilcimize sorabilirsiniz. Her konu da sizlere yardımcı olacağından şüpheniz olmasın. Herhangi bir şikayetiniz olduğu taktir de bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Elimizden gelen en iyi şekilde sizlere yardımcı olmayı çok isteriz.

Başakşehir Halı Yıkama İle Halınızda İlk Günkü Temizlik

Başakşehir halı yıkama ile yıkatılan halıların tamamı ilk günkü hijyenine kavuşmaktadır. Şirket  olarak siz müşterilerimizin her daim bizi tercih etmesi ve tam anlamıyla bizden memnun olmanızı istemekteyiz. Bunu sağlamak içinde canla başla çalışmaktayız. Bizlere tam anlamıyla güvenmenizi temenni ediyoruz. Halı yıkama işlemleri bittikten sonra tüm kontrollerini sağlayıp evlerinize teslim ediyoruz. Eğer halılarınızın lekeli kalma durumu olursa (böyle bir şey mümkün değildir), fakat olduğunu varsayarsak, halılarınızı tekrardan evinizden alıp ücretsiz bir şekilde yıkayıp iyice temizleyip pakladıktan sonra halılarınızı sizlere teslim ediyoruz. Siz memnunsanız biz de memnunuz prensibiyle hareket ediyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama İle Halınızda İlk Günkü Temizlik

Başakşehir halı yıkama olarak halılarınızın cinsine göre deterjan kullanıyoruz. Birçok firmanın yaptığı gibi masraftan kaçmıyoruz. Kaliteyi kovalıyoruz. Halılarınızın temiz olması özellikle çocuklarınız için çok önemlidir. Küçük yaştaki çocuklarınız oyuncakları ile oynayıp, halılarınızın üzerinde çokça vakit geçirdiği için halılarınızın temiz ve hijyenik olması çok önemli bir konudur. Bu sebeple halılarınızı zararlı kimyasallar içeren deterjanlar ile yıkamıyoruz. Tamamen bitkisel ürünlerden yapılan doğal deterjanlar ile halılarınızı yıkıyoruz.

İkra Halı Yıkama Başakşehir halı yıkama olarak sizlerin sağlığı düşünüyoruz. Halılarınızı ortalama 6 ayda bir Başakşehir halı yıkama firması gibi profesyonel halı temizliği yapan bir firmaya yıkatmanızda fayda vardır. Tabii bu durum halılarınızın ne kadar çabuk kirlendiğine bağlıdır. Daha erkek süreyle de yıkatabilirsiniz. Başakşehir halı yıkama telefon: 0 212 801 42 04 ya da 0 533 170 42 25

Başakşehir Halı Yıkama Tanıtım Filmi


Başakşehir Halı Yıkama firmamızı sosyal medyada da takip edebilirsiniz:

Facebook

instagram

Başakşehir Halı Yıkama Harita