Güvercintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Halı Yıkama olarak İkra Halı Yıkama fabrikası ismi altında birinci sınıf halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Başakşehir Kayabaşı Mahallesi’ndeki İkra Halı Yıkama fabrikamızda, çağımızın en son sistem halı yıkama makineleri ile donatılan fabrikamızda sağlığınıza hiçbir zararı dokunmayan Sağlık Bakanlığı onaylı halı yıkama şampuanları kullanmaktayız.

Güvercintepe Halı Yıkama yaz kampanyası kapsamında tüm müşterilerimize ekonomik fiyatlar uygulanmaktadır. 

Güvercintepe Halı Yıkama İle Hızlı Yıkama, Hızlı Teslimat

Güvercintepe’de adresinizden ücretsiz servisimizle teslim aldığımız halılarınız en kısa süre içerisinde zaman kaybı yaşanmadan halı yıkama fabrikamıza ulaştırılmaktadır.

Güvercintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Halı Yıkama

7/24 Ücretsiz Servis

İkra Halı Yıkama fabrikamızdaki deneyimli çalışanlarımız tarafından ön kontrolü yapılan kilim, halı ve yolluklarınız, bir takım özel işlemler uygulanarak el değmeden yıkanmakta ve akabinde özel kurutma odalarımızda kurutulmaktadır. Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız kalite kontrol işlemine tabi tutularak, leke kontrolü yapılmaktadır. Kalite kontrolü yapılan halınız sizin belirttiğiniz saatte ücretsiz servisimizle adresinize kadar teslim edilmektedir.

Firmamız, Kayaşehir Halı Yıkama markası ile Kayaşehir’de on binlerce ailenin vazgeçemediği temizlik firması olmaya devam ediyor. Fabrikamız, başta halı olmak üzere, stor/zebra perde ve koltuk yıkama hizmetleri ile de siz değerli Güvercintepe sakinlerine hizmet vermektedir. Başakşehir’de tüm mahalle ve bölgelere hafta içi ve hafta sonu kesintisiz hizmet sunan firmamız, İkra Halı Yıkama güvencesi ile hizmet sunmakta olup, %100 memnuniyet garantisi vermektedir.

Sözde Değil, Özde Temizlik

Siz de halı temizliği ve sunduğumuz diğer hizmetlerimizle hemen tanışın. Üstelik, halınızı bir daha başka bir firmaya asla teslim etmeyeceksiniz. Bu sözümüzü size İkra Halı Yıkama güvencesi altında veriyoruz. Günlük 2000 metrekare yıkama ve kurutma kapasitesine sahip fabrikamızda hızlı yıkama ve teslimat gerçekleştirmekteyiz. Halı temizliği ve stor perde temizliğinde Güvercintepe’de rakipsiz fiyat ve benzersiz temizlik hizmeti veriyoruz.

Bize Ulaşın, Gerçek Temizlikle Hemen Tanışın

Siz de Güvercintepe’de halı yıkama fabrikamızın birinci sınıf halı yıkama hizmetiyle tanışmak istiyorsanız bizi arayın. Firmamız Güvercintepe’de günün her saatinde ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Fabrikamıza haftanın yedi gün yirmi dört saati ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, temizlik ihtiyaçlarınıza en ekonomik fiyatları ile çözüm bulabilirsiniz. Telefon: 0 212 801 42 04 / 0 533 170 42 25

Bizi Facebook adresimizden de takip ederek, kampanyalarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.