Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Fabrikası olarak alanında deneyimli çalışanlarımız, son trend halı yıkama makinalarımız, ekipmanlarımız, hızlı ve ücretsiz müşteri servisimizle halı yıkama sektöründe Halkalı’da ilk akla gelen temizlik şirketi olma yönünde hızlı adımlarla ilerlemekteyiz. Halkalı Halı Yıkama halılarınızın yıkama işlemini yaparken merdiven altında yıkama yapan oto yıkamacılar gibi halı yıkama işlemi yapmıyoruz. Halkalı Halı Yıkama Telefon: 0 212 801 42 04 / 0 533 170 42 25

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

İkra Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ile Halkalı Halı Yıkama fabrikamızda yalnızca halı yıkama, kilim yıkama, ipek halısı yıkama, el dokuma halısı yıkama ve antik halı yıkama işlemi yapmaktadır. Hijyenik bir ortama sahip olan halı yıkama fabrikamızda, temizlik işlemi için özel olarak geliştirilen halı yıkama ve halı sıkma makineleri ile derinlemesine ve profesyonel bir halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Halkalı Halı Yıkama firması olarak ayrıca ekip ve ekipmanlarımızı daha hijyen ve sağlıklı bir yıkama hizmeti sunma hususunda daima geliştirme amacındayız. Oto yıkamacılarda araçların yıkandığı alanda halılarınızı yıkatmanız durumunda halılarınız için hijyenik bir halı yıkama elde etmeniz söz konusu değildir.

Çünkü merdiven altı diye tabir ettiğimiz bu tarz yerler kirli ve yağlı bir ortamdır. Dolayısıyla halı yıkama işlemi için dizayn edilmiş uygun alanlar değildir. Ayrıca sağlığınıza zarar veren ağır kimyasallar içeren deterjanlarla halı yıkama yapıldığı için de sizin ve ailenizin de sağlığı tehdit altındadır.

Halkalı Halı Yıkama fabrikamızda halılarınızın yıkama ve kurutma işlemi teker teker yapılmaktadır. Halı yıkama işlemi esnasında organik halı yıkama ürünlerini tercih etmekteyiz. kullanmaktayız.

Halkalı’da Halı Yıkama ücretsiz servisi tarafından halılarınız adresinizden alınmasının ardından herhangi bir karışıklık yaşanmaması için arka uç kısımlarında sizin adınızın yazdığı sudan etkilenmeyen bir etiketle işaretlenir. Daha sonra yıkama fabrikamıza gelen halılarınız model ve leke durumuna göre ayrıştırılarak yıkamada kullanılacak şampuan ve leke türüne göre ayrılır. Ayrılan halılar modeline göre ayrı teker teker kontrol edilerek toz, leke ve mikroplardan arındırılır.

HALI YIKAMA ÜNİTESİ

Halkalı Halı Yıkama fabrikamızın derinlemesine yıkama bölümünde hijyen kurallarına bağlı olarak yıkaması yapılan halınız, nem dengeli kurutma odalarımızda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminin ardından uzman teknisyenlerimiz tarafından leke taraması ile son kontrolleri yapılan halılarınız ambalajlanarak adresinize teslim edilmek üzere sevkiyat birimimize teslim edilerek servise hazır hale gelir. Lekesi çıkmayan halılarınız tekrardan yıkanmak için aynı işlemlere tabi tutulur.

Halkalı Halı Yıkama fabrikası adı ile sunduğumuz hizmetlerimiz yalnızca halı yıkama ile sınırlı değildir. İstanbul’un çiçeği burnunda ilçelerinden biri olan Halkalı’da profesyonel halı yıkama hizmetlerimiz dışında; tül perde yıkama hizmetlerini en uygun fiyatları ile sunuyoruz. Tül&Perde yıkama hizmetlerimiz şu şekildedir:

Halkalı stor perde yıkama: fabrikamız Halkalı’da stor perde yıkama hizmeti sunan kurumsal yapıya sahip bir temizlik şirketidir. Stor perde yıkama hizmeti için fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz.

Halkalı zebra perde yıkama fabrikamız zebra perdelerinizi uzman personelimiz tarafından yerinden sökerek zebra perde yıkama hizmeti veren, Halkalı’da yüzlerce müşteri portföyü bulunan ve temizlik ihtiyaçlarında ürettiği çözüm ve %100 müşteri memnuniyetine odaklanan, alanında rakipsiz bir şirkettir.

Halkalı Koltuk Yıkama firmamız Halkalı’nın tüm mahallelerine ücretsiz servis hizmeti hızlı teslimat yapan, müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatları ile sunan, modern ekipman ve personelleri ile evde yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan bir temizlik firmasıdır.

Halkalı Koltuk Yıkama Fabrikası Olarak Şu Şekilde Koltuk Yıkıyoruz:

Koltuk yıkama talebinizin müşteri hizmetlerimiz tarafından kaydı alındıktan sonra fabrikamızın uzman ekipleri tam donanımlı ekipmanları ile belirttiğiniz iş yeri ya da ev adresinize ulaşır. Koltuk yıkama ekibimiz genellikle bir, bazen de iki kişiden oluşmaktadır.

Vakit kaybetmeden koltuk yıkama işlemini başlatan ustalarımız, koltuk ve kanepelerinizin cinsini tespit edip, kumaş ve rengine göre kullanılacak olan şampuanı makinenin püskürtme pompasına doldurur. Halı yıkama ve sunduğumuz diğer temizlik işlemlerinde olduğu gibi koltuk yıkama işleminde de kullanılan şampuan ve ilaçlar tamamen organik ve antialerjik olup, koltuk yıkama işlemi için özel olarak üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır.

Özel fırçalar sayesinde koltuktan leke çıkarma ve kir çıkarma işlemi gerçekleştirilen kanepe ve koltuklarınız yine özel makinelerimizle suyu çekilerek kurutulur. Uygulanan bu işlemin ardından koltuk yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirilmiş olur.

Halkalı’da halı yıkama ve diğer tüm temizlik ihtiyaçlarından bizi haftanın yedi gün yirmi dört saati arayabilirsiniz. İşte bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız: Halkalı Halı Yıkama Telefon: 0 212 801 42 04 / 0 533 170 42 25

Halkalı Halı Yıkama Telefon: 0 212 801 42 04 / 0 533 170 42 25