Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası, Başakşehir’in en iyi halı yıkama fabrikası olan İkra Halı Yıkama fabrikasının güvencesi ile halılarınızı itinalı bir şekilde organik şampuanlarla derinlemesine yıkıyor. Bahçeşehir Halı Yıkama konusunda faaliyetlerine uzun yıllardır devam eden fabrikamız; siz değerli Bahçeşehir sakinlerine halı yıkama konusunda haftanın yedi günü hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

ÜCRETSİZ SERVİS

Kayaşehir halı yıkama İkra Halı Yıkama fabrikası hizmeti olan Bahçeşehir Halı Yıkama olarak; halılarınızı çok değerli olduğunuzu biliyor, işimizi bu sorumlulukla ve aşkla yapıyoruz. Fabrikamızda halı yıkama konusunda özel olarak eğitim almış halı yıkama personellerimizle her türlü halı modelleri ve kilimlerin yıkama ve leke çıkarma işlemin garantili olarak yapıyoruz. Antik ve yün halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermeyip, yıkama işlemi sonrasında ilk günkü haline getiriyoruz.

Başakşehir’in en büyük halı ve koltuk yıkama fabrikası olan Bahçeşehir halı yıkama ve Bahçeşehir koltuk yıkama fabrikası rakipsiz halı yıkama fiyatları ile de siz değerli müşterilerinin bütçesine katkı sağlıyor.

Hizmetlerimiz;

Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası olarak profesyonel halı yıkama hizmetlerimiz dışında stor perde yıkama, zebra perde yıkama, battaniye&yorgan yıkama ve yerinde yani evde koltuk yıkama hizmetlerimizi de bütçenize uygun fiyatlarımız ile sunuyoruz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Temizlik Aşamaları

Halı Alımı

0 212 801 42 04 / 0 530 592 22 77 / 0 533 170 42 25 numaralı telefonlarımız üzerinden vermiş olduğunuz halı yıkama işleminize ait sipariş sonrasında halı ekspertizlerimiz halılarınızı evinizden ücretsiz servis hizmeti ile alır ve vakit kaybetmeden Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikamıza getirir.

Halı Ön Kontrolü

Adresinizden alınan halılarınız fabrikamıza ulaştığında alanında deneyimli personellerimiz tarafından kontrol işlemine tabi tutulup, halıdaki lekeler ve varsa üzerindeki deformasyonları tespit edilir. Halıların metrekare bazında ölçümleri yapılarak kayda alınır.

Toz Alma İşlemi

Fabrikamızın sistemine kayda alınan halılarınız fabrikamızda bulunan son sistem toz alma makinesinden geçirilerek tüm toz, saç, tüy vb. maddelerden arındırılır. Böylece halılarınız bir sonraki aşamaya hazır olur.

Halı Ön Yıkama İşlemi

Ardından halılarınız ön yıkama ve çalkalama makinesinde başka hiçbir halı ile temas etmeden tek tek ve ayrı ayrı yıkanır. Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası her türlü hizmetinde olduğu gibi yıkamada da organik halı yıkama deterjanı kullanılır. Ön yıkama sayesinde halıdaki lekeler hafifletilir.

Ana Yıkama

Ön yıkama yapılan halılarınız tam otomatik halı yıkama makinesinde el değmeden yıkanır. Yıkamada esnasında her işlemde olduğu gibi, organik ürünler tercih edilerek sağlığınız ön planda tutulur.

Sıkma İşlemi

Tam otomatik halı yıkama makinesinden çıkan halılarınız 1500 devirli santifrüj makinelerinde sıkılarak sularından arındırılır. Bu aşamada halılar %94 oranında su ve çözünen kirlerden arındırılarak sıkma işlemi tamamlanır.

Kurutma İşlemi

Kurutma ve havalandırma odalarında nem alma makinelerinin çalıştığı ortamda halılarınız 8-12 saat arasında tam olarak kurumuş hale getirilir. Halılar daha sonra ve paketleme bölümüne gönderilir.

Hav Alma ve Paketleme

Kuruyan halılarınız özel hurçlarla konularak paketlenir ve adresinize teslim edilmek üzere servis edilir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

  • Esenkent Halı Yıkama
  • Boğazköy Halı Yıkama
  • Ispartakule Halı Yıkama

Siz de Bahçeşehir Halı Yıkama‘nın derinlemesine ve profesyonel hizmetlerini ile yakından incelemek isterseniz bizi haftanın yedi günü 0 212 801 42 04 / 0 530 592 22 77 / 0 533 170 42 25 numaralarımızdan arayabilirsiniz.