Başakşehir Kayaşehir Bahçeşehir Onurkent Stor Perde Yıkama

Başakşehir stor perde yıkama, Kayaşehir stor perde yıkama, Bahçeşehir stor perde yıkama firması İkra Halı Yıkama ve perde yıkama fabrikamız, ev ve işyerlerinizdeki perdelerinizi özel perde yıkama sistemlerinde itinalı bir şekilde yıkamaktadır. İşinin ehli çalışanlarımız işyeri ve evlerinizdeki tül perdeleri özenle söker, perde yıkama tesisimizde temizlik işlemini gerçekleştirir. Ardından yeniden yerine monte ederek kullanıma hazır hale getirirler.

Başakşehir stor perde yıkama ve Kayaşehir stor perde yıkama Bahçeşehir stor perde yıkama ve Onurkent stor perde yıkama hizmeti veren firmamız stor perdelerinizide herhangi bir renk bozulması, deformasyon, yıpranma ve kırılma olmadan uzman ekipleri ile yıkamaktadır. Başakşehir Zebra perde yıkama, olarak zebra perdelerinizi yerinden sökerek özenle temizler, İstanbul Avrupa Yakası’nın tüm ilçe ve mahallelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçerek firmamızın türl perde yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Tül perde yıkama Başakşehir , tüller evlerde en çok kirlenen tekstil ürünleridir. Başakşehir tül perde yıkama şirketimizi arayarak tül perdelerinizi kar beyaz hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Fon perde yıkama Başakşehir , fon perdeler dokusu gereği yıkanması en ağır perde çeşididir, özel makinelerimiz de yıkanan fon perdeler tertemiz hale gelir.

Kadife, ipek, astar perde, japon perde ve kruvaze perde yıkama Başakşehir fabrikamızda yıkanan perdeleriniz, organik perde yıkama şampuanları ile hijyenik ortamda yıkanıp kurutulur ve size teslim edilir.

İstanbul Başakşehir perde yıkama fabrikamızı müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak aynı gün içinde perdelerinizi söktürerek teslim edebilir, 3-5 gün içerisinde (yoğunluğumuza göre lütfen telefonda teyit alınız) yıkanarak teslim edilmektedir. Ayrıca yıkanan perdelerinizin tümü, özel ütüleme metotlarımız ile ütülenir. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Başakşehir ve diğer tüm ilçeler için perde yıkama fiyatlarımız için bizi 0 533 170 42 25 / 0 530 613 34 98 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.