Güvercintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Halı Yıkama olarak İkra Halı Yıkama fabrikası ismi altında Güvercintepe en iyi halı yıkama servisi olarak birinci sınıf halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Başakşehir Kayabaşı Mahallesi’ndeki İkra Halı Yıkama fabrikamızda, çağımızın en son sistem halı yıkama makineleri ile donatılan halı yıkama fabrikamızda sağlığınıza hiçbir zararı dokunmayan Sağlık Bakanlığı onaylı halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Güvercintepe’de adresinizden ücretsiz servisimizle teslim aldığımız halılarınız en kısa süre içerisinde zaman kaybı yaşanmadan halı yıkama fabrikamıza ulaştırılmaktadır.

Güvercintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Halı Yıkama

İkra Halı Yıkama fabrikamızdaki deneyimli çalışanlarımız tarafından ön kontrolü yapılan kilim, halı ve yolluklarınız, bir takım özel işlemler uygulanarak el değmeden yıkanmakta ve akabinde özel kurutma odalarımızda kurutulmaktadır. Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız kalite kontrol işlemine tabi tutularak, leke kontrolü yapılmaktadır. Kalite kontrolü yapılan halınız sizin belirttiğiniz saatte ücretsiz servisimizle adresinize kadar teslim edilmektedir.

Siz de Güvercintepe’de halı yıkama fabrikamızın birinci sınıf halı yıkama hizmeti ile hemen tanışmak istiyorsanız, Güvercintepe Halı Yıkama fabrikamıza haftanın yedi gün yirmi dört saati ulaşabilir, temizlik ihtiyaçlarınıza en ekonomik fiyatları ile çözüm bulabilirsiniz. Güvercintepe Halı Yıkama telefon: 0 212 801 42 04 / 0 533 170 42 25