Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir Halı Yıkama hizmetlerinde kalite, garanti ve deneyimin doğru adresi İkra Halı Yıkama. Halılarınız evlerinizin olmazsa olmaz aksesuarlardır. Her mevsim sıcak bir ortam sağlamaları, hanelerin estetiğini arttırmaları halıları önemli kılar. Bununla birlikte halılar evlerin en çok kirlenen eşyalar listesinin başında yer alır. Çünkü toz, yün, kir tutmada oldukça marifetlidirler.

Son zamanlarda imal edilen halılar için leke tutmaz şeklinde sloganlar kullanılsa da bütün halılar leke ve kir tutar. Sadece bazıları lekeyi daha iyi emerek dışarıdan görünmesini engeller. Bu da bütün halıların kirlenebileceği anlamına gelir. Halılarda biriken kirler ve lekeler zamanla çeşitli organizmaların üremesine sebep olur. Halıların sıcak ve yumuşak yapıları, zararlı organizmaların oluşmasına ve yayılmasına oldukça elverişlidir. Bütün bu sebeplerden dolayı halıların yılda en az iki kez yıkanması gerekir. Halı yıkama uygulamalarının ise büyük bir özenle yapılması şarttır. Çünkü halılar, yapıları itibariyle oldukça zor kirden, tozdan arınır. Üretimleri çeşitli yapılardadır. Renk ve desen özellikleri hususiyet arz eder. Bu yüzden aynı evin içerisindeki, aynı marka halıların bile farklı özelliklerde ve biçimlerde yıkanması icap edebilir. Kullanılacak yöntemler, kullanılacak deterjanlar, makinalar özenle belirlenmelidir. Aksi halde halılar temizlenmek yerine daha çok hasar görebilir, hatta kullanılamaz hale gelebilir. Bu yüzden halıların işin uzmanı bir ekibe teslim edilmesi büyük önem arz eder.

Başakşehir halı yıkama, uzun yıllardır halı yıkama alanında hizmet vermekle birlikte yeniliklerin de takipçisi olmayı sürdürmektedir. Bu sayede müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmakta, bütün müşterilerinin memnun olmasını hizmet politikası olarak ilke edinmiştir. Personelimizdeki güler yüz ve samimiyet de işimizin bir parçasıdır. Bu yüzden İkra Halı Yıkama olarak Hizmet ettiğimiz Başakşehir Halı Yıkama firmamızdan alacağınız hizmetlerde çalışanlarımızın içtenliği ile doğru adreste olduğunuzu hissedeceksiniz.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikamızda Halılarınızın Temizlik Aşamaları

Başakşehir halı yıkama uygulamalarında halı yıkama işlemleri şu aşamalarda gerçekleşir:

Başakşehir Halı Yıkama Firmaları içinde en ucuz Başakşehir halı yıkama fiyatları ile firmamızdan hizmet almak için telefon yoluyla ya da iletişim sayfamızdan irtibata geçmeniz yeterlidir. Bu anda itibaren ekiplerimiz sizin istemiş olduğunuz saatte adresinizden halılarınızı teslim alır. Halılarınızın adedi, metrekaresi ve yıkama ücreti size bildirilir ve kayıt altına alınır. Size de sipariş fişi teslim edilir.

Fabrikamıza gelen halılar incelenerek türlerine göre sınıflara ayrılır. Bu işlem yıkama yöntemleri için önemlidir.

Daha sonra halıların, tam otomatik toz alma makinasında tozları alınır.

Toz alma işleminden sonra tek tek halılar incelenerek lekeleri gözden geçirilir. Ekstra müdahale gereken lekeler varsa belirlenerek özel işlem uygulanır.

Daha sonra halılarınız türlerine göre tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkamaya alınır. Halı şampuanı ve bol su ile yıkanır.

Yıkanan halılara durulama ve sıkma işlemi uygulanır. Bu işlem halıların nemli kalarak çürümesini önler.

Suyu sıkılan halılarınız daha sonra açık veya kapalı doğal ortamda kurutmaya bırakılır. Kurutma ortamlarının çeşitliliği sayesinde halılarınızı dört mevsim yıkatabilirsiniz.

Kuruyan halılarınız, daha sonra toz ve tüylere karşı tekrardan süpürme işlemine tabi tutulur. Bu esnada herhangi bir leke, kir kalmış mı diye kontrol edilir. Eğer çıkmamış leke varsa tekrardan işlem uygulanır.

Bütün kontrol işlemlerini sorunsuz geçen halılarınız son olarak, parfümlü halı paketleri ile paketlenir ve teslimata hazır hale getirilmiş olur.

Teslimata hazır olan halılarınız önceden size haber verilerek istediğiniz saatte adresinize teslim edilir. Size de temiz halıların keyfini sürmek kalır.

Başakşehir Halı Yıkama Firmamızda Özenli ve Güvenli Hizmet Ayrıcalığı uygulamalarında halılarınızın yıkanması ve teslim edilmesi iş yoğunluğuna göre maksimum yedi gün sürer. Halı yıkama fiyatları, metrekare üzerinde hesaplanır ve teslimat anında tahsil edilir. Yıkama esnasında halılarınıza kısa veya uzun vadede zarar verecek bütün uygulamalardan kaçınılır. Özellikle kullanılan şampuan ve deterjanlar konusunda doğal ürünler tercih edilir. Çünkü doğal ürünlerin halılardan arınması daha kolaydır ve halılarınızı yıpratmaz. Ayrıca kişilerin, özellikle de çocuk ve bebeklerin cildine zarar verecek kimyasallar içermez. Böylelikle çocuklarınız, bebekleriniz halıların üzerinde rahatlıkla oyun oynayıp vakit geçirebilir. Özellikle el dokuma halılarının ve ipek halıların yıkanmasında işi uzmanına teslim etmek gerekir. Aksi halde halılarınız yanlış işlem sonucu yıpranır, zarar görür, kırılmalar meydana gelir. Bütün bunların geri dönüşümü ise imkânsızdır. Çok kıymet verdiğiniz halılarınız yanlış yıkama işlemlerinden dolayı kullanılamayacak hale gelebilir.

Fabrikamız, teslim aldığı halı yıkama işlemlerini sadece iş olarak değerlendirmez. Aynı zamanda halı yıkama esnasında ağır kimyasallar kullanmak yerine organik ürünlerle sağlığınıza, halınıza ve bütçenize özen gösterir. Başakşehir halı yıkama iletişim telefon numaralarımız: 0 212 801 42 04 / 0 530 592 22 77 / 0 533 170 42 25