Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama İle Mis Gibi Kokan Halılar…

Başakşehir Halı Yıkama hizmetlerinde kalite, garanti ve deneyimin doğru adresi İkra Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak, Başakşehir’de yer alan son sistem halı yıkama teknolojilerine sahip halı yıkama Başakşehir fabrikamızda, siz değerli Başakşehir sakinlerinin halı yıkama ihtiyaçlarında ilk tercih olmaya devam ediyoruz. Başakşehir Halı Yıkama fabrikası ile Başakşehir başta olmak üzere, Kayaşehir, Halkalı, Atakent, Bahçeşehir, Esenkent, Kanarya ve Küçükçekmece bölgelerinde size hayal ettiğiniz ve diğer Başakşehir Halı Yıkama firmalarında asla göremeyeceğiniz düzeyde bir halı temizliği sunuyoruz. Başakşehir’de en iyi halı yıkama ile hemen tanışmak ve halı temizliğinde maksimum hijyen için Başakşehir Halı Yıkama telefon: 0 212 801 42 04 – 0 530 592 22 77 – 0 533 170 42 25

Halılarınız evlerinizin olmazsa olmaz aksesuarlardır. Her mevsim sıcak bir ortam sağlamaları, hanelerin estetiğini arttırmaları halıları önemli kılar. Bununla birlikte halılar evlerin en çok kirlenen eşyalar listesinin başında yer alır. Çünkü toz, yün, kir tutmada oldukça marifetlidirler.

Başakşehir halı yıkama

Başakşehir halı yıkama

Halılar ve kilimler, hem ev hem de iş yerleri için iç mekanların önemli aksesuarlarındandır. Halılar, birçok bir amaca hizmet ederler çünkü iç mekana ekstra güzellik ve konfor katmaktadırlar. Ancak, günlük kullanım esnasında içecek dökülme ya da kalabalık ortamların temposuna maruz kalan halılar, imalatında kullanılan ipine göre uygun bakım yapılmadığında bozulma ve yıpranma gibi durumlarla da karşılaşabilir.

Evlerin ve iş yerlerinin sağlık standartlarına uygun olmasını sağlamak için, Başakşehir Halı Yıkama, Başakşehir ve mahallelerinde ev ve iş yeri sahiplerine özel sunduğu kurumsal halı yıkama hizmeti ile Başakşehir Halı Yıkama ve diğer temizlik hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sunmaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama Her Yerde Sizinle

Başakşehir Halı Yıkama, başta Başakşehir olmak üzere Bahçeşehir halı yıkama, Kayaşehir, Fenertepe, Metrokent, Oyakkent ve Onurkent bölgelerine sunduğu ücretsiz servis hizmeti ile birinci sınıf işçilik garantisi ile halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti vermektedir.

İstanbul Aavrupa yakasında birçok ilçede halı yıkama hizmeti veren Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimizle, diğer Başakşehir Halı Yıkama fabrikalarında eşine rastlayamayacağınız derecede kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Öyle ki, işimizi o kadar severek yapıyoruz ki, yıkamasını yaptığımız halının temizliğini beğenmediğiniz takdirde isterseniz paranızı iade ediyoruz, isterseniz de aynı hizmeti ücretsiz olarak tekrarlıyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama fabrikamızdaki personelimiz halı yıkama alanında eğitimli olmakla beraber, müşteri servis elemanlarımız da siz değerli Başakşehirli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışmaktadırlar.

Başakşehir Halı Yıkama İle %100 Memnuniyet Garantisi

Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak sektördeki bilgi ve donanımımızla Başakşehir’de bizden hizmet alan değerli ev hanımları tarafında en iyi Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak ifade edilen şirketimiz; saygı, güven, özveri, dürüstlük ve temizlik ihtiyaçlarını karşılama ve müşteri beklentilerini karşılama konusunda yoğun çapa harcamaktadır.

Piyasadaki en kaliteli halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerini, uygun fiyatlandırma ve mükemmel müşteri hizmetleri sunarak, İkra Halı Yıkama fabrikası Başakşehir Halı Yıkama servisi ile adresinizden teslim aldığımız her bir halı için eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışıyoruz.

Son zamanlarda imal edilen halılar için leke tutmaz şeklinde sloganlar kullanılsa da bütün halılar leke ve kir tutar. Sadece bazıları lekeyi daha iyi emerek dışarıdan görünmesini engeller. Bu da bütün halıların kirlenebileceği anlamına gelir. Halılarda biriken kirler ve lekeler zamanla çeşitli organizmaların üremesine sebep olur. Halıların sıcak ve yumuşak yapıları, zararlı organizmaların oluşmasına ve yayılmasına oldukça elverişlidir. Bütün bu sebeplerden dolayı halıların yılda en az iki kez yıkanması gerekir.

Her Aşamada İtinalı İşçilik

Halı yıkama uygulamalarının ise tıpkı Başakşehir Halı Yıkama firmamızdaki gibi büyük bir özenle yapılması şarttır. Çünkü halılar, yapıları itibariyle oldukça zor kirden, tozdan arınır. Üretimleri çeşitli yapılardadır. Renk ve desen özellikleri hususiyet arz eder. Bu yüzden aynı evin içerisindeki, aynı marka halıların bile farklı özelliklerde ve biçimlerde yıkanması icap edebilir.

Kullanılacak yöntemler, kullanılacak deterjanlar ve halı yıkama makineleri özenle belirlenmelidir. Aksi halde halılar temizlenmek yerine daha çok hasar görebilir, hatta kullanılamaz hale gelebilir. Bu yüzden halıların Başakşehir Halı Yıkama fabrikasındaki ustalarımız gibi, işin uzmanı bir ekibe teslim edilmesi büyük önem arz eder.

Başakşehir Halı Yıkama, uzun yıllardır halı yıkama alanında hizmet vermekle birlikte yeniliklerin de takipçisi olmayı sürdürmektedir. Bu sayede müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmakta, bütün müşterilerinin memnun olmasını hizmet politikası olarak ilke edinmiştir.

Personelimizdeki güler yüz ve samimiyet de işimizin bir parçasıdır. Bu yüzden İkra Halı Yıkama olarak firmamızdan alacağınız temizlik hizmetlerinde çalışanlarımızın içtenliği ile Başakşehir Halı Yıkama olarak doğru adreste olduğunuzu hissedeceksiniz.

Halı Yıkama Temizlik Aşamaları

Temizlik uygulamalarında halı yıkama işlemleri şu aşamalarda gerçekleşir:

İlçemizdeki diğer Başakşehir Halı Yıkama firmaları içinde en ucuz Başakşehir halı yıkama fiyatları ile İkra Halı Yıkama firmamızdan hizmet almak için telefon yoluyla ya da iletişim sayfamızdan irtibata geçmeniz yeterlidir. Bu anda itibaren ekiplerimiz sizin istemiş olduğunuz saatte adresinizden halılarınızı teslim alır. Halılarınızın adedi, metrekaresi ve yıkama ücreti size bildirilir ve kayıt altına alınır. Size de sipariş fişi teslim edilir.

Başakşehir Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılar incelenerek türlerine göre sınıflara ayrılır. Bu işlem yıkama yöntemleri için önemlidir.

Daha sonra halıların, tam otomatik toz alma makinesinde tozları alınır.

Leke Çıkarmada Kesin Çözüm

Toz alma işleminden sonra tek tek halılar incelenerek lekeleri gözden geçirilir. Ekstra müdahale gereken lekeler varsa belirlenerek özel işlem uygulanır.

Daha sonra halılarınız İkra Halı Yıkama personelince türlerine göre tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkamaya alınır. Halı şampuanı ve bol su ile yıkanır.

Yıkanan halılara durulama ve sıkma işlemi uygulanır. Bu işlem halıların nemli kalarak çürümesini önler.

Suyu sıkılan halılarınız daha sonra açık veya kapalı doğal ortamda kurutmaya bırakılır. Kurutma ortamlarının çeşitliliği sayesinde halılarınızı dört mevsim yıkatabilirsiniz.

İkra Halı Yıkama, Başakşehir Halı Yıkama fabrikamızın özel kurutma odalarında kuruyan halılarınız, daha sonra toz ve tüylere karşı tekrardan süpürme işlemine tabi tutulur. Bu esnada herhangi bir leke, kir kalmış mı diye kontrol edilir. Eğer çıkmamış leke varsa tekrardan işlem uygulanır.

İkra Halı Yıkama İle En Hızlı Teslimat

İkra Halı Yıkama fabrikası, halı yıkama Başakşehir kalite kontrol bölümündeki kontrol işlemlerini sorunsuz geçen halılarınız son olarak, parfümlü halı paketleri ile paketlenir ve teslimata hazır hale getirilmiş olur.

Teslimata hazır olan halılarınız önceden size haber verilerek istediğiniz saatte ücretsiz servisimizle adresinize teslim edilir. Size de temiz halıların keyfini sürmek kalır.

Bitkisel Halı Yıkama Şampuanı İle Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama firmamızda özenli ve güvenli hizmet ayrıcalığı uygulamalarında halılarınızın yıkanması ve teslim edilmesi iş yoğunluğuna göre maksimum yedi gün sürer. Başakşehir halı yıkama fiyatları, metrekare üzerinde hesaplanır ve teslimat anında tahsil edilir.

Bebeğiniz Güvende

Yıkama esnasında halılarınıza kısa veya uzun vadede zarar verecek bütün uygulamalardan kaçınılır. Özellikle kullanılan şampuan ve deterjanlar konusunda doğal ürünler tercih edilir. Çünkü doğal ürünlerin halılardan arınması daha kolaydır ve halılarınızı yıpratmaz. Ayrıca kişilerin, özellikle de çocuk ve bebeklerin cildine zarar verecek kimyasallar içermez. Böylelikle çocuklarınız, bebekleriniz halıların üzerinde rahatlıkla oyun oynayıp vakit geçirebilir.

Özellikle el dokuma halılarının ve ipek halıların yıkanmasında işi uzmanına teslim etmek gerekir. Aksi halde halılarınız yanlış işlem sonucu yıpranır, zarar görür, kırılmalar meydana gelir. Bütün bunların geri dönüşümü ise imkânsızdır. Çok kıymet verdiğiniz halılarınız yanlış yıkama işlemlerinden dolayı kullanılamayacak hale gelebilir. Fakat Başakşehir Halı Yıkama fabrikamızda bu tür durumlarla karşılaşma riskiniz % 0’dır.

Başakşehir Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz

İkra Halı Yıkama fabrikası olarak Başakşehir ve diğer bölgelerdeki servis güzergahlarımız şöyledir:

  • Altınşehir Halı Yıkama
  • Bahçeşehir 1. Kısım Halı Yıkama
  • Bahçeşehir 2. Kısım Halı Yıkama
  • Başak Halı Yıkama
  • Güvercintepe Halı Yıkama
  • Kayabaşı Halı Yıkama
  • Kayaşehir Halı Yıkama
  • Şahintepe Halı Yıkama
  • Şamlar Halı Yıkama
  • Ziya Gökalp Halı Yıkama

Organik Ürünlerle Yıkama

İkra Halı Yıkama firmamız, Başakşehir Halı Yıkama servisi ile teslim aldığı halıların temizleme işlemlerini sadece iş olarak değerlendirmez. Aynı zamanda halı yıkama esnasında ağır kimyasallar kullanmak yerine organik ürünlerle sağlığınıza, halınıza ve bütçenize özen gösterir. Başakşehir Halı YıkamaKayaşehir halı yıkama koltuk ve stor perde yıkama iletişim telefon numaralarımız: 0 212 801 42 04 – 0 530 592 22 77 – 0 533 170 42 25

Başakşehir Halı Yıkama firmamızı sosyal medyada da takip edebilirsiniz:

Facebook

instagram